O Firmie


 

Przedsiębiorstwo ogólnobudowlane „Exdach” , Działa na rynku od lat 80-tych. Firma początkowo zajmowała się usługami dekarsko-blacharskimi i wykonywaniem konstrukcji dachowych. Od 1997 roku firma zaczęła również świadczyć kompleksowe usługi remontowe, czym zajmuje się po dzień dzisiejszy. Firma „Exdach” proponuje Państwu szeroki zakres usług budowlanych m.in. kompleksowe usługi remontowe, modernizacje budynków, wykończenia wnętrz. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontem i adaptacją pomieszczeń oraz wykonaniem budynków „pod klucz”.

Nasza firma służy fachowym doradztwem przy wyborze materiałów, technologii i projektów budowlanych. Doradzimy Ci również w zagospodarowaniu przestrzeni budowlanej. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie.

Największymi atutami firmy jest kreatywność i innowacyjność wykonywanych usług. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która z zaangażowaniem podejmuje stawiane przed nimi zadania.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI: